VINO SĂ NE CUNOŞTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Echipa
Sipos Szilárd

Director General

Telefon: +40 746 234 010

Email: szilard.sipos@bmw-grupwest.ro

Kacsó Pongrácz Zoltán

Director Vânzări

Telefon: +40 746 234 001

Email: pongracz.kacso@bmw-grupwest.ro

Pantea Şerban

Director Vânzări BMW Premium Selection

Telefon: +40 734 234 078

Email: serban.pantea@bmw-grupwest.ro

Cotor Claudiu

Consultant Vânzări BMW

Telefon: +40 747 234 058

Email: claudiu.cotor@bmw-grupwest.ro

Kiss Zsolt

Consultant Vânzări BMW Motorrad

Telefon: +40 747 234 064

Email: zsolt.kiss@bmw-grupwest.ro

Cselovszki Matei

Şef Service

Telefon: +40 747 234 047

Email: matei.cselovszki@bmw-grupwest.ro

Drăgan Vlad

Consilier Service

Telefon: +40 725 234 134

Email: vlad.dragan@bmw-grupwest.ro

Szutor József

Consilier Service

Telefon: +40 747 234 057

Email: jozsef.szutor@bmw-grupwest.ro

Vidican Mircea

Consilier Service Tinichigerie-Vopsitorie

Telefon: +40 725 234 045

Email: mircea.vidican@bmw-grupwest.ro

Kovács Csaba

Şef Departament Piese

Telefon: +40 746 234 011

Email: csaba.kovacs@bmw-grupwest.ro

Nagy Gyöngyi

Consilier Accesorii & Lifestyle

Telefon: +40 736 363 603

Email: gyongyi.nagy@bmw-grupwest.ro

Coita Andrea

Logistică

Telefon: +40 741 234 242

Email: andrea.coita@bmw-grupwest.ro

Nagy Gyöngyvér

Logistică

Telefon: +40 747 234 070

Email: gyongyver.nagy@bmw-grupwest.ro

Kovács Rita

Director Economic

Telefon: +40 747 234 069

Email: rita.kovacs@grupwest.ro

Bücsi Lorand

Director Marketing

Telefon: +40 747 234 038

Email: marketing@bmw-grupwest.ro